Zapraszamy na nasz funpage

Wszystkie treści oraz zdjęcia umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje PHU CUBE.

Zamiłowanie do ogrodnictwa jest jak nasiono:

raz wysiane nigdy nie przestanie rosnąć

Gertrude Jekyll - brytyjska architekt ogrodów

Ktoś kiedyś powiedział, że z ogrodem jest jak z miłością…  aby rozkwitał, trzeba go pielęgnować…
Jako ogrodnicy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudne jest to przedsięwzięcie w codziennym życiu, często brakuje na wszystko czasu.
Wychodząc Państwu naprzeciw, przygotowaliśmy szeroki zakres usług dotyczących pielęgnacji ogrodu.

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów jest naszą wielką pasją, co sprawia, że angażujemy się w pełni w każdy projekt. Staramy się Państwu pokazać, iż ogród to nie tylko trawa i drzewa… Ogród jest kolejnym wnętrzem Waszego domu i dlatego też bardzo dbamy o jakość świadczonych przez nas usług i pilnujemy detali.

Każdy kolejny zadowolony Klient, każdy kolejny ogród – i ten duży i ten mały – daje nam ogromną satysfakcję. Otwarci na pomysły i sugestie naszych Klientów, traktujemy każde zlecenie w sposób indywidualny i dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas projekty cieszyły Państwa oczy i sprzyjały relaksowi.

Na Państwa życzenie w założonych przez nas ogrodach zajmujemy się stałą pielęgnacją. Począwszy od zabiegów takich jak pielęgnacja trawników, nawożenie, przycinanie i formowanie krzewów, bylin i drzew, wykonujemy opryski przeciw chorobom i szkodnikom w ogrodzie, przygotowujemy ogród na nadejście zimy, wykonujemy wiosenne porządki.

Być może posiadają Państwo nieco starszy ogród? Rabaty nie są już tak reprezentacyjne jak przed laty? może trawnik potrzebuje renowacji po zimie? Naszą specjalnością są „ogrodowe rewolucje” i bardzo chętnie przeprowadzimy je właśnie u Państwa. 

 

Każdy ogród wymaga indywidualnego i dopasowanego programu pielęgnacji i ochrony, dlatego też proponujemy kilka programów pielęgnacji:

  • tygodniowy (systematyczna opieka, wizyta raz w tygodniu)

  • miesięczny (przyjazd raz lub dwa w miesiącu)

  • sezonowy ( trzy wizyty – wiosna, lato i jesień)

  • inny – indywidualnie dopasowany do Państwa potrzeb

Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski, który jest dostosowany do naszych warunków klimatycznych.

Posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia ogrodnicze, który nie tylko ułatwia ale przede wszystkim zapewnia prawidłową pielęgnację Państwa ogrodów.

Oferujemy kompleksową obsługę pielęgnacyjną na terenie Trójmiasta i okolic.

Po wcześniejszym ustaleniu możliwa jest także inna lokalizacja.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.